Dijk en Waard heeft haar eigen regenboogzebrapad

Dijk en Waard is een gemeente waarin iedereen zich thuis voelt, meetelt en mee kan doen.
Een gemeente waarin we iedereen accepteren en het niet uitmaakt wat jouw sekse of gender is. Of tot wie je je aangetrokken voelt.

Dijk en Waard is sinds 2016 een Regenbooggemeente. Vanaf nu laten we dat ook zien met een regenboogzebrapad bij winkelcentrum Middenwaard, voor de ingang Albert Heijn.

Mandagmorgen werd het zebrapad ingekleurd, in aanwezigheid van wethouder Ester Leibbrand, Floor, beleidsmedewerker Sociaal Domein (o.a jeugd en jongerenwerk) van gemeente Dijk en Waard, Tessa van Wereldhave (eigenaar van Middenwaard) en Suleika van MET Dijk en Waard.

Alle vier benadrukken ze het belang van een uiting als deze, om onbegrip weg te nemen en zaken bespreekbaar te maken.

Wethouder Ester Leibbrand: "Wij zien een regenboogzebrapad als een verrijking van de openbare ruimte. Zichtbaar en kleurrijk, net als de diversiteit aan inwoners onze gemeente. Op deze manier vragen we op een mooie manier aandacht voor de LHBTIQ+ gemeenschap binnen onze gemeente."